5. edycja akceleratora Biznes w Kobiecych Rękach

5. edycja akceleratora Biznes w Kobiecych Rękach

Opublikowany

Za nami już 4 edycje naszego kompleksowego programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach – czas na kolejną - rekrutujemy do 5. edycji!
Biznes w Kobiecych Rękach to kompleksowy program dla kobiet, które mają pomysł na biznes i są gotowe na jego realizację oraz założenie swojej firmy pod koniec trwania programu, tj. po 8 miesiącach intensywnej nauki w trakcie szkoleń i pracy u boku doświadczonej mentorki. Kalendarz programu obfity jest w moduły szkoleniowe z cyklu SKILLSHARE z praktykami biznesu, spotkania networkingowe, podczas których uczestniczki czerpią od siebie nawzajem, wspierają się, wymieniają doświadczeniami, co motywuje je do dalszej pracy i rozwoju. Nie zabraknie też wielu inspiracji – odbędą się sesje BE THE CHANGE, czyli wieczorne spotkania, w trakcie których zaproszone przez nas kobiety z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet opowiedzą historie o swoich punktach zwrotnych na polu prywatnym bądź zawodowym. Spotkania te, utrzymane w duchu storytellingu, pokazują jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami może ten potencjał wyzwolić.

Szczegóły o poszczególnych elementach, które obejmuje kalendarz programu znajdują się tutaj, natomiast harmonogram rekrutacji do 5. edycji programu Biznes w Kobiecych Rękach dostępny jest tutaj. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 9 września. 
Biznes w Kobiecych Rękach 2018

Biznes w Kobiecych Rękach 2018

Program realizowany w ramach grantu przyznanego przez United Way Worldwide dzięki funduszom przekazanym przez Citi Foundation.

Udostępnij

Powiązane artykuły
50 mln dla biznesu – inauguracja Black Swan

temu

Black Swan to wynik współpracy Polskiego Funduszu Rozwoju oraz przedstawicielek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. W ramach projektu, 50 milionów złotych zostanie przeznaczonych na inwestycje, rozwój lub wsparcie biznesów z różnych branż. Pierwsza sesja otwierająca odbędzie się już 25 września w Warszawie.
#17 wieczór BE THE CHANGE po raz pierwszy w Krakowie!

temu

Kasia Wierzbowska i Dorota Czekaj, inicjatorki Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, zachęcone sukcesem cyklu spotkań BE THE CHANGE w Warszawie, zorganizowały 17 edycję tego wydarzenia w Krakowie, w stylowej Willi Decjusza.BE THE CHANGE to cykliczne spotkania networkingowe z s
SMARTER TOGETHER – łączymy biznes z technologią

temu

Smarter Together to temat XII już konferencji organizowanej przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Zdominują ją rozważania o szeroko rozumianej współpracy i najnowszych technologiach. Partnerstwo w biznesie jest podstawą efektywnego rozwoju w każdej działalności, a technologia to przyszłość rynku pracy, dlatego jednoczenie tych sfer i trafne odczytywanie jej przesłań ma kluczowe znaczenie – podkreśla Katarzyna Wierzbowska, Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.
Siła wspólnego działania

temu

Pomysł na własny biznes i dążenie, by osadzić go bezpiecznie, a potem z sukcesami prowadzić w realiach rynkowych oraz czerpać z tego satysfakcję koncepcyjną i finansową – to cel, który przyświeca laureatkom unikalnego, jedynego w Polsce programu akceleracyjnego „Biznes w
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.