Rusza II edycja Programu BEST dla studentek i doktorantek!
Rusza II edycja Programu BEST dla studentek i doktorantek!

Rusza II edycja Programu BEST dla studentek i doktorantek!

Opublikowany

BEST – BUSINESS & ENTREPRENEURSHIP SUPPORT TRAINING to bezpłatny program dla młodych kobiet rozważających założenie własnej firmy. Spotkania informacyjne i śniadania odbywają się już od czerwca, a rekrutacja do II edycji potrwa do końca sierpnia. Zgłoś się już dziś!

Program BEST już drugi raz organizowany jest przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, przy wsparciu Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie.

Do programu zapraszamy studentki lub doktorantki polskich uczelni, które aktywnie planują swój rozwój i karierę zawodową. Udział w programie pomoże uczestniczkom uzupełnić edukację zawodową o wiele praktycznych umiejętności, których nie uczy się na studiach. Wzmocni umiejętności niezbędne na rynku pracy, tak aby świadomie kształtowały swoją ścieżkę zawodową.  
Podczas warsztatów pokażemy, czym różni się praca na etacie od pracy we własnym biznesie, nauczymy, jak pomysł na biznes przerobić na firmę, a także jak skutecznie prezentować siebie i swój projekt.    
  
Dzięki programowi BEST, uczestniczki spotkają ciekawe i inspirujące osoby. Goście śniadań BEST pokażą różne ścieżki kariery: w korporacji, w start upie/spin off, własnej firmie czy NGO.  Na dotychczasowych spotkaniach uczestniczki mogły poznać Paulę Bruszewską (założycielkę przedsiębiorstwa społecznego Social Wolves, inicjatorkę akcji Zwolnieni z teorii) oraz Zuzannę Stańską (twórczynię aplikacji DailyArt, założycielkę startupu Moiseum).  

Udział w programie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Rekrutacja trwa do 31 sierpnia! Osoby zainteresowane udziałem zachęcamy do wypełnienia formularza aplikacyjnego oraz do wzięcia udziału w kolejnym śniadaniu BEST 3 sierpniaKopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DSC06904.JPG

grafika | 4,31 MB

Pobierz
DSC06860.JPG

grafika | 2,18 MB

Pobierz
PicsArt_1466272492460.jpg

grafika | 1,43 MB

Pobierz
IMG_0677.JPG

grafika | 4,73 MB

Pobierz
DSC06921.JPG

grafika | 3,12 MB

Pobierz
DSC06889.JPG

grafika | 3,04 MB

Pobierz
IMG_0669.JPG

grafika | 4,42 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.